Vhodné interiérové dvere? Sklenené

Máte radi interiér, ktorý obsahuje čo najmenej rušivých prvkov? Najradšej by ste nikam nedávali dvere, ale bez nich by ste prišli o nejaké to súkromie? Skvelým riešením pre každý prípad sú moderné sklenene dvere.
Plnia nielen praktickú funkciu, ale aj estetickú.Tvoria dôležitý a skoro hlavný interiérový prvok, ktorý sa nemení tak často ako napríklad nábytok. Obvykle ide o investíciu na celý život. Ich výber je závislý na tom, či ide o vstup do nejakej miestnosti, sociálneho zázemia, kancelárie, pracovne či o hlavný vstup napríklad do nejakej firmy a podobne. Často sú k videniu napríklad v bankách.

dveře skleněné

Voľba materiálu sklo má hromadu plusov a medzi najväčšie patrí priepustnosť svetla, vzdušnosť, možnosť mať kontakt s druhou miestnosťou atd.
Nenápadný a zároveň luxusný design je vhodný do každého interiéru a dodáva priestoru elegantný vzhľad.
Bezpečnostné sklo vám dáva pocit bezpečia a užívať si môžete aj jeho rôzne prevedenia ako pieskované, číre, lepené fóliou a okrem čistého prevedenia nemôžu chýbať ani farebné či vzorované varianty.

V kombinácii s kovovými prvkami vzniká dokonalý detail interiéru, ktorý k sebe patrí a čistota prírodného vzhľadu dodáva pocit slobody a nezávislosti.
Sklenene dveremôžete otvárať klasicky so smerom vpravo čo vľavo alebo si vybrať posuvné či zabudované priamo do obložkovania.Týmto spôsobom jednoducho predelíte jednotlivé miestnosti, chodby či kancelárie a každý bude mať svoje súkromie, ale zároveň pocit, že nie je úplne sám.

vchodové dveře

Sklo je dôkazom dokonalosti a nespútanosti a jeho nenápadnosť je zároveň dokonalá a výnimočná. Preto si aj váš interiér zaslúži práve toto riešenie a vstupy či predelenia, ktoré nemajú konkurenciu.
Doprajete si aj určitý luxus a komfort, ktorý vás rozhodne neomrzí. Váš interiér sa premení v oázu krásy, pokoja a svetla.