Klimatizácia novej generácie

Milovníci moderných vychytávok majú dôvod na radosť. Postarala sa o ňu opäť spoločnosť Samsung. Horúcou novinkou na trhu je ich nadupaná klimatizácia. Princíp fungovania klimatizácie dobre poznáme. Koniec – koncov má ju doma takmer každý z nás. Spríjemňuje nám už roky letné mesiace. Od svojho štartu sa ale poriadne zmenila. Dnes nám klimatizácia prináša viac. Okrem spomínaného chladenia, pribudla aj funkcia vykurovania priestorov. Nevzhľadné radiátory visiace na stenách teda môžeme konečne vyhodiť. Okrem toho, že na ne sadal prach, ich používaním sa vzduch v miestnostiach stával suchším a bolo potrebné opatriť si odparovače.

klimatizácia

Klimatizácia problém so suchým vzduchom nemá. Práve naopak. Vďaka filtrom dokáže kvalitu vzduchu výrazne zvýšiť. Ako výrobcovia prinášajú vyšší výkon svojich jednotiek, je potrebné myslieť na energie, ktoré klimatizácia spotrebuje. Je príjemným zistením, že napriek mega výkonu sa nám so spotreby hlava nezatočí. Použitie klimatizácie na celoročné účely je teda nielen estetickejšie, efektívnejšie ale aj úspornejšie. Máme to odskúšané. Naozaj ani počas zimných mesiacov nás klimatizácia nesklamala a s prehľadom vykúrila a udržala príjemné teplo aj v dome o rozlohe 90 metrov štvorcových. Na jednu jednotku je to teda slušný výkon.

funkcie

Čakáte na to, čo nám budúcnosť v tejto oblasti prinesie? Čakať už nemusíte… Samsung sa postaral o modernejšiu nadstavbu klimatizácie v rade Samsung Windfree. Pod povrchom sa skrýva nielen vyšší výkon ale aj samotný obal klimatizácie je vyrábaný s kvalitnejších vysoko – odolných materiálov. Ak túžite po pohodlí a jednoduchosti ovládania, je tu pre Vás možnosť ovládať ju nielen cez ovládač, ale aj cez aplikáciu, ovládanie hlasom. Absolútnou topkou je ale ovládanie cez umelú inteligenciu. Na trhu teda nájdeme klímu, ktorá ako sa hovorí – číta Vaše myšlienky.