Priblížte sa s tantrou viac svojej priateľke

Vzťahy medzi mužmi a ženami bývajú často napäté z nedorozumenia. Pretože si tí dvaja medzi sebou nevedia dohovoriť, čo treba, a nevedia si vyjsť v ústrety ani v tých základných veciach. Najväčšie problémy vo vzťahoch mávajú ľudia v intímnej oblasti, zrejme preto, že sa hanbia či zdráhajú odhaliť svoje vnútorné tajomstvá a priania, čo im robí dobre, a ako by si radi predstavovali ideálny sex.

nahé dievča

Na sexualitu možno pozerať mnohými zornými uhlami a ak zameriame pozornosť na ženy, tým záleží najmä na nežnostiach. Je pre nich veľmi dôležité naladenie a láskanie na rôznych častiach tela, preto tiež preferujú dlhšie predohry, objímanie a maznanie. Ak je muž k svojej partnerke pozorný, a venuje istý čas aj masážam erotogénnych zón, žena potom býva veľmi uvoľnená a vzrušená, a sex jej tiež veľmi baví. Výhodné je masírovať partnerkám napríklad triesla, podkolenné jamky, bosé chodidlá, najmä na pätách, a venovať sa aj trapézovému svalu, ktorý býva stuhnutý vplyvom hektického spôsobu života.

tantra masáž

Získajte prax na tantre – aby muž získal určitý nadhľad a prax, môže zájsť na tantrickú masáž. Masérky bývajú veľmi skúsené a môžu klientovi predviesť, ako si predstavujú ideálnu milostnú predohru. Samozrejme tu nepôjde o klasický sex, ale o uvoľnení sexuálnej energie áno. Muži si potom môžu zvoliť aj vzájomnú tantrickú masáž, čím natrénujú proces, ktorý potom môžu aplikovať doma.

Tantra je vlastne taká školská výučba prípravy na sex, aj keď samozrejme tento výraz berte len s nadsádzkou.

Každopádne podstatné je, že si na tantre užijete aj dokonalú rozkoš, relaxáciu, blaženosť a slasť. Aspoň budete lepšie chápať, aké dôležité sú pre ženy telesné dotyky, a aký veľký význam sa má v sexe príliš neponáhľať a nechcieť len zasunúť penis do vagíny a vyplniť partnerke bruško svojim semenom. A možno, že sa tantra stane nadobro súčasťou vášho života.