Investuj do svojho spánku kvalitným matracom

Vedeli ste, že máme na Slovensku firmu, ktorá sa zaoberá výrobou ortopedických zdravotných matracov? Áno, je to SEGUM!

Firma SEGUM pôsobí ako naša slovenská firma, ktorá vyrába kvalitné matraca rôznych druhov už od roku 1992. I keď niektoré komponenty a materiály sa objednávajú v zahraničí, konečné matrace sa vyrábajú u nás. Je to preto, aby bol váš matrac čo najkvalitnejší. Ortopedická časť je zabezpečená u pružinových matracov práve pružinami a u sendvičových matracov tvarovanou časťou. Podstatou je, aby tvar bol prirodzený a pohodlný telu, aby sa dokázalo uvoľniť a bolo v čo najlepšej polohe pre spánok. Uvoľniť by sa mala aj chrbtica a kĺby. Podľa toho si aj vyberte druh matracu a jeho tvrdosť.

posteľ

Matrac, ktorý je takto vyrobený je pružný a prispôsobuje sa telu, tvaruje sa podľa vášho tela. Dôležité je aj to, aký rošt máte, alebo si zvolíte pre jednotlivé matrace. Pri sendvičových matracoch je vhodnejší pružný lamelový rošt a pružinové matrace si zase môžu dovoliť byť umiestnené i na pevných drevených roštoch.

manželská posteľ

Lacne matrace Segum.sk

Dalo sa by skonštatovať, že matrace od SEGUMu sú naozaj veľmi lacné! Porovnanie cena a kvalita je jednoznačným plus pre slovenského výrobcu. Dá sa povedať, že SEGUM ponúka vlastne najlacnejšie matrace na mieru u nás. Pritom si môžete vybrať od klasických a lacnejších modelov matracov až po naozaj vyšperkované a luxusné. Každý si nájde pre seba určite ten správny matrac, ktorý mu zabezpečí, že sa mu v posteli bude ležať ako v bavlnke! Za roky práce sa vyformovali aj potreby zákazníkov do konkrétnych modelov, ktoré nájdete buď v e-shope firmy alebo v predajniach v Bratislave, Senici a v Žiline. Matrace majú pomerne dlhé záručné doby, čo svedčí i o tom, že ich životnosť vám zabezpečí návrat vašej investície. Vyskúšajte a uvidíme na vlastnej posteli!