Bordová farba je veľmi elegantná a aj obľúbená

Pohodlie vyhľadávame nielen počas voľných chvíľ, v čase, keď relaxujeme alebo športujeme, ale aj pri vykonávaní práce a bežných denných činnostiach sme radi, ak sa necítime stiesnení v nepohodlnom, úzkom oblečení. Spôsob života v súčasnosti dovoľuje aj menej konzervatívne odievanie, čo oceňujeme takmer všetci.

Tmavovláskam bordová veľmi pristane

Dámske šatníky sú plné odevov, ktoré zastupujú najrozličnejšie štýly, ale jednoznačne medzi nimi vedú kúsky ušité z príjemných, nekrčivých materiálov a veľkorysých strihov. Mikiny môžeme smelo zaradiť k takým druhom odevov, na ktoré ženy nedajú dopustiť, obľubujú klasické, na zapínanie alebo bez zapínania či s kapucňou. Veľký výber ponúkajú stránky módnej značky BIG STAR, kde je možné nájsť kúsky, ktoré dokážeme využiť na dotvorenie outfitu počas bežných dní, keď sa chceme cítiť príjemne.

Strihy sú takisto veľkorysé, mnohoraké a kopírujú módne trendy. Tie však nemusia byť nevyhnutne jediným motívom pri ich nákupe, hlavné je vybrať si strih podľa svojej postavy. Krátke modely si môžu dovoliť vysoké a štíhle ženy, aby vynikli ich dlhé nohy, ale ak potrebujete čo-to zamaskovať, je lepšie rozhodnúť sa pre dlhú verziu mikiny, bordová mikina ktorou sa dajú menšie nedostatky postavy lepšie skorigovať a zamaskovať. Takto budete vyzerať oveľa lepšie ako keby ste sa nasilu vtesnali do krátkej a na pohľad úzkej mikiny, výsledok by bol rozpačitý a vy by ste sa nemuseli cítiť v pohode.

Jednoduchý strih bez našitých vreciek či iných ozdôb a kombinácií je vkusný a vhodný aj na dotvorenie outfitu s elegantnými odevmi, napríklad látkovými nohavicami či sukňou a podobne. Doma si mikinu môžete bez výčitiek obliecť v každom prípade, zahreje vás a pritom budete aj o niečo elegantnejšia ako vo vyťahaných teplákoch a rozgajdanom tričku. A už vôbec nemusíte riešiť svoj vek, každá z nás si môže určitý strih a štýl dovoliť, treba len zvoliť správny odtieň materiálu a vaše obliekanie dostane novú iskru.

Aj pri upratovaní oceníme pohodlie

Kapucne majú rady ženy aj muži, lebo vďaka nej môžete ukryť svoju identitu, ak to potrebujete, je praktická, ak fúka vietor alebo mrholí, ale aj v prípade, že iba chcete zmeniť zaužívaný spôsob nosenia odevov. Pekné pastelové farby alebo klasická čierna a biela či bordová budú vašim sprievodcom počas voľných chvíľ, ale aj na ceste do práce či za športovými výkonmi alebo za priateľmi.