Prerábanie kúpeľne

Chystáte sa prerábať vašu starú kúpeľňu a už dávno snívate o krásnej modernej a priestrannej kúpeľni ako z katalógu? So skleným sprchovacím kútom ju môžete mať. Vďaka sklenej stene dostanete oveľa viac priestoru. Minimálne opticky bude vaša nová kúpeľňa vyzerať vzdušnejšie voľnejšie a priestrannejšie. Svetlo priestor nielen zosvetlí, ale aj opticky zväčší, a preto ktokoľvek do kúpeľne príde bude mať dojem, že vaša kúpeľňa je naozaj veľká a priestranná. Ak máte kúpeľňu väčších rozmerov môžete spojiť dve sklenené steny pomocou spoja dvoch panelov s dvojitou zarážkou PD70DS https://lmmont.sk/produkt/pd70ds/ a vytvoríte tak King size sprchový kút, ktorú nenájdete dokonca ani v niektorých luxusných vilách.

kúpeľňa

Potom už treba len vybrať štýl vašej kúpeľne a k tomu prispôsobiť aj sklenenú stenu. Môžete použiť aj nejaké polepy, no tu treba dbať na to, aby ste vybrali také, ktoré sú vodoodolné, aby sa vám po niekoľkých sprchovaniach nezačali odlepovať. V súčasnosti existuje množstvo rôznych dezénov obkladačiek. Môžete si urobiť vašu kúpeľňu v štýle morskej idyly, alebo môžete použiť orientálne prvky obkladačky s kvetmi orchidei a vytvoriť tak minimalistický a oddychový štýl tureckého hammamu. Alebo si vybrať modernú klasiku, ktorá bude dýchať sviežosťou a svetlosťou použitím imitácie mramoru a bielej farby.

sklenená stena

K dispozícií máte dnes množstvo katalógov a časopisov o bývaní, kde sa môžete inšpirovať vzhľadom vašej novej kúpeľne. Nezabudnite však na to, že vaša kúpeľňa okrem estetickej stránky by mala spĺňať aj funkčnú. Preto treba myslieť aj na tuto stránku prerábky. Najmä čo sa týka výberu sklenej steny, kovových spojov, kvalitných materiálov a kúpeľňovej sanity. A taktiež kvalitnej ruky, ktorá vám bude kúpeľňu prerábať. Obráťte sa na odborníkov, ktorí majú dobré recenzie a odborné skúsenosti a odvádzajú kvalitnú prácu, aby vám vaša kúpeľňa robila radosť čo najdlhšie.