LED žiarovky v vysokou úsporou energií

Dnešná domácnosť, či kancelária a ostatné pracoviská sa už nezaobídu bez žiaroviek. Na trhu je ich obrovské množstvo. Výber je rôzny, no prevládajú žiarovky zväčša špeciálne a rôzne úsporné. Mi Vám dnes predstavíme našu ponuku LED žiaroviek, konkrétne LED žiarovky G9. Podstatným kritériom pri výbere žiaroviek je ich spotreba, životnosť, farba, no v neposlednom rade aj takzvaná pätica. Pri LED žiarovkách ide o tú časť, v ktorej je usadená banka s osvetľovacím telesom.

bez elektriny

Táto pätica potom zapadá do objímky a prenáša elektrický prúd zo siete priamo do žiarovky. V podstate sa jedná o objímku a závit, ktoré na seba musia navzájom dosadnúť. Netreba zabúdať ani na už spomínanú úsporu. LED žiarovky majú vysoké parametre úspory elektrickej energie a majú dlhú životnosť. LED žiarovky dokážu plne nahradiť obyčajné žiarovky keďže sú vyrábané so všetkými druhmi pätíc. Taktiež je možné si vybrať aj tvar, či veľkosť banky, je možné zaobstarať si LED žiarovky v rovnakom prevedení ako obyčajné, takže nie je úplne ľahké rozpoznať, či sa jedná o obyčajnú alebo LED žiarovku, čo môže vyhovovať mnohým klasikom. Vráťme sa teda k LED žiarovke G9. Samozrejme, ako sa už spomínalo, disponujú vysokou úsporou energie, majú vysokú životnosť, vysoký index podania farieb, sú ekologické, majú nulové UV žiarenie, nulový obsah ortuti, 100% svietivosť pri zapnutí.

staré za nové

V našej ponuka nájdete LED žiarovky z rady G9 230V 2,5W, LED žiarovky G9 230v 4W a LED žiarovky G9 230V 7W vo všetkých základných farebných prevedenia ako sú teplá biela, neutrálna biela a studená biela. Farbu žiaroviek je vhodné vyberať podľa toho, kde sa budú využívať. Pre prácu a rôznu aktívnu činnosť, či už to bude pracovňa, kancelária a podobne, je vhodné vybrať LED žiarovku v studenej bielej farbe. Jedná sa skutočne o číre svietenie, jej svetlo poskytuje dostatočnú svietivosť pre aktívnu prácu. No ak potrebujete LED žiarovku do miestnosti, ktorá bude využívaná skôr na relax, ako je obývačka, spoločenské priestory a podobne, vyberte si žiarovku v teplej bielej farbe. Pokiaľ si neviete vybrať, alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme.