Nezabudnite na výslužku!

V dnešnej dobe je trend spoločná domácnosť dvoch mladých ľudí. Časom prídu deti a páru to vyhovuje tak ako to je a častokrát nechcú nič meniť. Veď aj načo, svadba je len o papieri, ktorý na dokázanie svojej lásky nepotrebujú. Ale nie je to len o tom. V prvom prípade je to sľub, ktorý by mali obidvaja partneri dodržiavať a myslieť naň. Je to dokázanie lásky pred svedkami a samými sebou. V neposlednom rade ide aj o deti. Nemôžete dať dieťaťu viac, ako spoločná, milujúca rodina s rovnakým priezviskom.

nevesta a ženích

Ak sa už pre svadbu rozhodnete, začína kolotoč príjemných starostí, organizácie a plánovania. Viaceré záležitosti ako fotografa, kameramana, agentúru na výzdobu a kapelu potrebujete zajednať dostatočne včas. Svadobné tlačoviny môžete riešiť až na poslednom mieste. Ale nezabúdajte na ne. Svadobné tlačoviny zahŕňajú originálne svadobné oznámenia, pozvánky ku stolu, obedové menu, zasadací poriadok a nálepky na svadobné víno a koláče.

novomanželia

Svadobné víno a koláče alebo takzvaná výslužka nie je typická pre každú svadbu. Čo je škoda, pretože práve víno s originálnou etiketou s menami svadobčanov môže byť milou spomienkou aj niekoľko rokov po svadbe. A vínom nič nepokazíte. Buď si na ňom hostia pochutia alebo odložia. či už sa rozhodnete pre biele, červené, suché alebo sladké je na vás. Najlepšie zvolíte, ak si o hosťoch vopred zistíte aký typ vína pijú a podľa toho zvolíte druh. V prípade veľkoskladovej kúpy sa väčšina novomanželov rozhoduje pre biele suché víno. Výslužky sa zvyčajne rozdávajú deň pred samotnou svadbou. Na svojich hostí by ste si mali obidvaja nájsť čas osobne. Cesta spoločným životom sa lepšie prechádza spolu v manželstve. Preto sa nebojte povedať svojmu vyvolenému ÁNO a svoj svadobný deň si vychutnajte najlepšie ako sa dá. Aj keď nebude dokonalý, najdôležitejšie je, aby ste sa vy a vaši hostia dobre zabavili.