Čistenie kanalizácií

Nenechajte svoje pochybnosti v kanály. Riešte danú situáciu a nenechajte to na,,potom“.

POTOM už môže byť neskoro. Sme spoločnosť zaoberajúca sa čistením kanalizačných potrubí, čistením stúpačiek a upchatých záchodov, taktiež čistením kuchynských výlevok, či sprchových a vaňových odtokov, no aj dažďových žľabov a vpustí a mnoho iného. Využívame najmodernejšie a najnovšie technológie a nástroje s minimálnym rizikom poškodenia, krtkovanie a cena https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii/ za samotné čistenie potrubí mnoho krát predčí samotné škody spôsobené spätným vyplavením splaškov do priestorov.

Pre čistenie kanalizačných potrubí sme vybavený modernými prístrojmi a preto pre Vás môžeme poskytnúť najkvalitnejšie služby v oblasti krtkovania. Ľahko si poradíme s úplne nepriepustnými upchatými potrubiami ale aj v prípade spomalených odtokov, kedy splašky odtekajú pomaly či ťažšie si vieme rýchlo poradiť. Nenechajte to len tak a nečakajte, že sa to časom spraví samo. Ťažšie respektíve pomalšie odtekajúca voda v umývadle, či v záchode dokáže za krátky čas narobiť veľa škody. Preto predchádzajte nepríjemným škodám na majetku a zavolajte nás včas.

kanalizačné potrubie

Pre samotné čistenie kanalizačných potrubí využívame dva spôsoby a teda elektromechanické čistenie a vysokotlakové čistenie.

Pri elektromechanickom čistení využívame vlastné mobilné zariadenie, pomocou ktorého je do odtoku zavedená kovová špirála. Tá následne svojím vibrovaním, za pomoci elektromotora uvoľní nahromadené splašky či iný neželaný materiál v samotnom potrubí, čím výrazne uvoľní toto potrubie a opäť ho spriechodní.

verejné toalety

Pri vysokotlakovom čistení je potrebné špeciálne vozidlo, ktoré je vybavené vodným čerpadlom, ktoré následne do upchatého potrubia vháňa pod vysokým tlakom prúd vody a tá následne uvoľní upchaté potrubie čím ho rýchlo a jednoducho spriechodní.

Za našou prácou je mnoho dlhoročných skúseností a preto vieme kedy je ktorý spôsob čistenia vhodnejšie využiť no pre presnejšie určenie miesta upchatého či poškodeného potrubia a jeho rozsah poškodenia vieme určiť za pomoci monitoringu potrubia kedy presne pomocou špeciálnej kamery zistíme problém a vieme následne situáciu riešiť. Každopádne, nenechajte to na POTOM a riešte situáciu skôr ako sa môže zvrtnúť na niečo horšie.