Elegancia striebornej retiazky pre dámy aj pánov

Strieborný šperk vo forme retiazky v štýle poslednej módy je vhodným doplnkom na každodenné nosenie alebo ako samostatný šperk na spoločenské udalosti a významné pracovné stretnutia. Aj šperky podliehajú najnovším módnym trendom, v móde je aktuálne jednoduchosť, nápaditosť, originalita a overená kvalita v podobe vlastnej puncovej značky. Strieborné šperky z ponuky strieborné retiazky spĺňajú požiadavky módnych trendov a ponúkajú Vám elegantné a jemné dámske strieborné retiazky a moderné vzory mohutnejších pánskych retiazok.

strieborná retiazka s príveskom

Striebro má stále svoju hodnotu, ktorá sa prejavuje aj v šperku a aj preto sú strieborné retiazky obľúbené, na rozdiel od drahého zlata alebo platiny je ich primeraná cena výhodou a nielen dámy, ale aj páni si môžu dovoliť ich častejšiu obmenu. Určite Vás zaujme ponuka masívnej pánskej striebornej retiazky so známym vzorom s názvom Figaro, ktorá je vhodná na bežné nosenie ale rovnako aj do spoločnosti. Aj páni majú dnes svoje nároky na šperky a ponúkaná kolekcia strieborných retiazok im ponúka moderné vzory.

Už na prvý pohľad zaujmú jemné a pritom veľmi elegantné dámske strieborné retiazky, ktoré sú priam predurčené na ich doplnenie vzácnymi farebnými kamienkami alebo atraktívnymi príveskami. Ponúkané retiazky majú bezpečné uzatváranie, niektoré z nich majú navyše tzv. predlžovaciu retiazku na zapínaní, takže obvod si viete upraviť buď do dekoltu alebo tesne okolo krku.

strieborná retiazka so vzácnym kameňom

V ponuke sú aj retiazky s povrchovou úpravou z ružového zlata alebo rhódia, sú mimoriadne kvalitné a takisto aj odolné voči oxidácii. Vkusné prívesky buď samostatne alebo vo forme farebných kamienkov, ktoré sú už súčasťou retiazky sú precízne spracované, zabrúsené tak, aby vynikla krása striebra a dopĺňala krásu prívesku a kamienkov. Strieborné retiazky ako dar sú za každých okolností milou pozornosťou, vyjadríte nimi Váš záujem o obdarovanú osobu.