Vtlačiť fotografie dokážete dnes aj z postele.

Výroba fotografií je dnes všetkým záujemcom k dispozícii aj v online priestore, kde si môžete veľmi jednoducho a rýchlo objednať tlač vašich obľúbených obrázkov. Určite máte vo svojom mobilnom telefóne viacero vydarených fotiek, ktoré vám pripomínajú krásnu udalosť vo vašom živote, alebo je niektorá z týchto fotografií vhodná aj ako darček pre vašich priateľov alebo rodinu. Výroba fotografií dnes nie je žiaden problém, dokonca je to oveľa jednoduchšie ako behanie po fotolaboch v minulosti.

smartfón

Všetko potrebné dokážete vykonať v priebehu pár minút a o pár dní máte vaše fotografie doručené kuriérom u vás doma. Stačí len navštíviť stránku fotografie online https://www.fotkyzababku.sk/ a intuitívnym postup dokážete začať s nahrávaním vybraných fotografií. Pri nahranej fotografii sa vám táto zobrazí na obrazovke a vy postupne odklikávate požadované parametre ako veľkosť papiera, kvalitu papiera alebo počet kusov danej fotografie. Ak nahrávate väčší počet obrázkov a pre všetky sa rozhodnete zvoliť rovnaké parametre, tak to jednoducho vykonáte pre všetky naraz.

Rozmery fotografií si môžete určiť od najmenších 9×13 cm, cez obľúbené 13×18 cm až po najväčšie možné 60×100 cm alebo 100×100 cm. Papier fotografií môže byť prémiový alebo štandardný a podľa vlastného vkusu môžete navoliť matný alebo lesklý papier.

malé dievča

Často sa stáva, že fotografia vytvorená vašim mobilom alebo fotoaparátom má iné pomery strán ako vami zvolená tlačená fotografia, takže môže dôjsť k nepríjemnému orezaniu častí fotografie. No aj v tomto prípade si môžete zvoliť spôsob tlače vašich fotografií, kde máte na výber možnosti FILL alebo FIT. Pri spôsobe FILL bude celý papier vyplnený obrázkom, pri spôsobe FIT sa v prípade rozdielu pomerov strán obrázku a fotografie vytvoria po bokoch fotografie biele pásy.

Takže dnešný online spôsob tlače fotografií myslí naozaj na všetky možnosti a ak ho raz vyskúšate, určite s k tomuto jednoduchému a pohodlnému tlačeniu fotografií budete vracať pravidelne.