Odnesie aj váš život

Potrebujete niečo na prepravu vášho tovaru? Niečo spoľahlivé, bezpečné a zároveň aj dobre vyzerajúce? Máme produkt, ktorý hľadáte. Ponúkame vám plastové euro palety značky Schoeller Allibert, ktoré odnesú úplne všetko, aj váš život. Sú natoľko kvalitne vyrobené, že sa nemusíte báť žiadneho nečakaného problému, ktorý by poškodil váš tovar alebo paletu. Sú vyrobené z recyklovaného plastu, čo znamená, že nešetríte iba peniazmi ale zároveň chránite našu úžasnú prírodu. Plast je veľmi ťažko rozložiteľný vo voľnej prírode a jeho príprava je taktiež veľmi škodlivá pre naše ovzdušie a celý ekosystém, preto kúpou recyklovaných produktov, ako sú napríklad naše plastové euro palety, ušetríte našu Zem o ďalšie zbytočné škodlivé chemikálie a znečistenia.

sivá paleta

Na výber máte z rôznych atraktívnych farieb ako je klasická elegantná čierna, nádherná jasná modrá, tematicky ekologická hnedá, sivá napodobňujúca farbu železa a snehovo biela. Vyberte si farbu, ktorá vás najviac očarí a osloví. Vybrať si môžete aj zo širokej škály rozmerov, ktoré vám ponúkame. Ak potrebujete preniesť len menší a ľahší tovar tak vám môžeme poradiť paletu 0806 Allibert, ktorá je perfektná na prenášanie predmetov ako napríklad písacie potreby. Ak potrebujete paletu na niečo väčšie tak odporúčame si vybrať paletu EOS H, ktorá zvládne preniesť aj tie najťažšie predmety.

čierna paleta

Naše palety sú maximálne hygienické, nemusíte sa preto báť žiadneho nebezpečenstva znehodnotenia vášho tovaru. Ďalšou výhodou našich paliet je, že si ich môžete buď vypožičať alebo rovno zakúpiť. Aj jeden aj druhý spôsob je výhodný pre vás a vašu peňaženku. Naše plastové euro palety majú dlhú životnosť. Prežijú všetko od vysokých teplôt pocestné nehody počas prepravy. Zaobstarajte si aj vy vašu plastovú euro paletu, ktorá odnesie aj váš život! Neváhejte a jdete do toho.