• 5. 10. 2022

Vytrtkaj to z hlavy

Stráviť s vlastnou ženou chvíle pri pôrode môže byť pre každého chlapa odlišný zážitok. Niektorí chlapi to vnímajú ako zúfalstvo, pri ktorom nemôžu vlastnej žene pomôcť a iní sa skrátka na to necítia. Mnohí sa obávajú, že práve po tomto zážitku ostanú voči vlastnej žene alebo hociktorej inej žene nevzrušení. Ťažká situácia vyžaduje reálne riešenia.

žena pri posteli

Ak sa bojíš, že sa ti už po tomto zážitku nepostaví, tak stav na istotu. Ak si to veľmi manželka želá, tak ju choj podporiť pri túto dôležitú udalosť vo vašom živote. Zároveň však po tomto zážitku navštív priváty, aby si vytesnil nepríjemnú spomienku z hlavy. Možno to bude potrebné, možno nie, uvidíš podľa tvojej aktuálnej situácie v akej sa budeš nachádzať. Keby si nešiel, tak by si si to možno aj vyčítal, že si tam mohol byť. Je to dosť podstatná chvíľa v živote tvojej ženy a novonarodeného dieťaťa. Nie je to len taká sranda alebo zábava ako by sa mohla zdať. Človek si musí zažiť všeličo, kým naozaj porodí nového potomka, tak to nezmeškaj.

pár v ringu

Zároveň na priváte máš potom istotu, že ti postavia tvoj penis, aj keby už bol dávno za zenitom. Vytesnia nepríjemné spomienky z hlavy a ty si zachováš len tie príjemné. Poriadne vzrušenie sa ti zíde po takomto zážitku a ty budeš ochkať blahom. Aj tvoja manželka sa neskôr nebude musieť obávať, že váš vzťah voči nej ochladne, pretože tu budeš pre ňu aj po pôrode. S tvojou impotenciou sa nič nestane, ba priam môžeš čerpať z príjemných spomienok na návštevu privátu. Suma, ktorú za to dáš sa ti vyplatí v spokojnej manželke a v spokojnom pipíku. To je niečo, čo sa ti oplatí absolvovať. Jednoznačne takto celé. Všetci budete spokojní a aj ty nebudeš trpieť ujmou na zdraví. Sú to ťažké životné situácie, ale keď sa v tom naučíš chodiť, tak uvidíš, že sa to dá zvládnuť. Niet nad silné zážitky spojené s príjemnými emóciami.