Manikúra

 
  • odborné ošetrenie najvyššej kvality
  • klasická manikúra dámska
  • klasická manikúra pánska
  • japonská manikúra
  • shellac manikúra
  • parafínové zábaly
  • výživné masky na ruky

 

Čo je shellac manikúra?

Ide o novinku z dielne americkej spoločnosti CND. Technológia Shellac zaručuje trvácne lakovanie, ktoré vydrží na nechtoch až 2-3 týždne bez olupovania a odierania aj pri nešetrnom zaobchádzaní! Takto sa z dokonalej manikúry môžete tešiť dlhú dobu. Široká škála sýtych, náherných farieb Vám vyčarí úsmev vždy keď sa pozriete na svoje ruky :-)  Skombinujte svoju obľúbenú farbu a použite ju aj v rámci pedikúry.Takto budete dokonale zladené!!!

Čo je Japonská manikúra? 

Pestované nechty sú ozdobou a pýchou každej dámy.

Avšak japonské leštenie je vhodná alternatíva aj pre pánov dbajúcich o svoj vzhľad.

Ide o ošetrenie štiepajúcich a oslabených nechtov včelím voskom z Japonska: P-SHINE.  Nechty nadobudnú krásny lesklý vzhľad, sú vyživované a sú pružnejšie.  Tento druh ošetrenia je vhodný aj pre nechty na nohách.

 

Prečo parafín?

V zimných mesiacoch sú naše ruky namáhané najviac. Mínusové teploty, mráz, chlad zbavujú našu pokožku svojej elasticity a výživy. Nanesením kvalitného výživného krému a následného aplikovania parafínu budú Vaše ruky nádherne mäkké a do hĺbky vyživované. Doprajte si takýto luxus pre svoje ruky napr. počas pedikúry :-)

Páni a manikúra?

Áno, áno a ešte raz áno. Je to absolútne normálny jav a my sme veľmi radi, že postupne vyvraciame fámy o tom, že manikúra, pedikúra či kozmetika sú výsostne ženské záležitosti. Povzbuďte svojho partnera, alebo príďte na ošetrenie spolu. Kým jeden z Vás si užíva pedikúru, druhý si môže skrášlovať ruky u šikovnej manikérky a naopak. Čas, ktorý strávite u nás, bude Váš spoločný zážitok :-)