Brazilská depilácia

8 VÝHOD DEPILÁCIE CUKROVOU PASTOU MILNA:

Výhoda č. 1.

Medzi najväčšie výhody patrí samotné zloženie pasty. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, chemikálie. Je to tzv. biopasta obsahujúca výlučne prírodné zložky. Preto je vhodná pre použitie aj pri veľmi citlivej pokožke (dokonca aj u psoriatikov).

Výhoda č. 2.

Cukrová pasta sa aplikuje na pokožku v telesnej teplote, nie horúca ako klasické depilačné vosky. Preto pokožka netrpí, nevzniknú chrastičky a začervenanie rýchlo pominie.

Výhoda č. 3.

Na pokožku sa nanáša v protismere rastu chĺpkov a strháva sa v smere rastu, čím chránime pokožku pred vytváraním nežiaducich "sopiek".

Výhoda č. 4.

Krásna pokožka, dokonalosť, bábätkovo-jemná hebkosť a mäkkosť = cukrová pasta milna. Pokiaľ svoju pokožku pravidelne depilujete, ochlpenie je stále jemnejšie a vyrednutejšie.

Výhoda č. 5.

K použitiu cukrovej pasty nepotrebujete drahé zariadenia, stačí kastról s vodou alebo mikrovlnná rúra.

Výhoda č. 6. 

Cukrová pasta milna je priateľská voči životnému prostrediu i voči Vášmu oblečeniu, pretože je ľahko rozpustná vo vode a nedochádza k poškodeniu žiadnych materiálov.

Výhoda č. 7.

Cukrová pasta milna je čisto slovenský výrobok, preto  suroviny použité pri jej výrobe sú najvyššej kvality, 100% nezávadné a je lacnejšia ako obdobné produkty na trhu.

Výhoda č. 8.

Cukrovú pastu milna si môžete kedykoľvek objednať v našom internetovom obchode a v prípade záujmu Vás bezplatne naučíme ju správne používať.