Depilácia s cukrovou pastou milna

Výhody cukrovej pasty

Brazílska depilácia

Ako depilovať

Dôležité!!!

Kde?

V prípade záujmu o kúpu naše cukrovej pasty nám pošlite email na info@milna.sk (cukrová pasta milna- 280g = EUR 13,80 / cukrová pasta milna - 500g = EUR 22,80 / cukrová pasta milna 750g = EUR 31,80)

Telo bez chĺpkov: zázračná cukrová pasta

Už po stáročia sa v arabských krajinách a Egypte veľmi obľúbila depilačná pasta. Ženy v týchto zemiach majú preto dlhoročné skúsenosti s odstraňovaním chĺpkov, hlavne z náboženských dôvodov. Ich kultúra nedovolí mať okrem obočia a mihalníc iné ochlpenie tela.

Čokoľvek nad normu znamená "nečistotu". Kto sa niekedy pokúšal odstrániť na tele nejaký chĺpok vie, že bežné metódy nepatria práve k tým najpríjemnejším. Cukrová pasta zaručuje minimálnu bolestivosť i minimálnu reakciu pokožky.

Navyše, nie je nutné čakať, až chĺpky dosiahnu "odstrániteľnú" dĺžku, ako je to dnes. S cukrovou pastou je ich totiž možné odstrániť už dvojmilimetrové.

Cukrová pasta sa vmasíruje do pokožky v protismere rastu dva až trikrát. Pasta medzitým cez chĺpky presiakne do vlasovej folikuly (vlasovej pošvy) a uvoľní ho. Potom sa špeciálnym prúžkom, tzv. flick technikou, odstráni.

Výhoda pasty a techniky spočíva aj v tom, že ak na ošetrovanom mieste zostali nejaké chĺpky, môžeme sa na to miesto niekoľkokrát vrátiť.

Pasta je vlažná a nie horúca. Nehrozí preto popálenie a pokožka nie je vystresovaná. Tým, že chĺpky vytrhávame po smere rastu, je bolestivosť skutočne minimálna. Nedochádza k poškodeniu ústia vlasovej folikuly, odpadá taktiež jej zapálenie, čo ocení veľa klientok, najmä pri odstraňovaní nežiaducich chĺpkov v oblasti slabín, ale i nad perou. Neporovnateľne sa znižuje aj bolestivosť v podpazuší, kde je skutočne nutné, aby sa chĺpky pred ich odstránením uvoľnili pastou.

Potom, čo sa budú depilovať niekoľkokrát po sebe sa bolestivosť i rast úplne minimalizujú. Časté vytrhávanie, najmä v počiatku rastu chĺpku vedie k tomu, že sa rastové centrum vyčerpá.

Opýtajte sa na procedúru cukrovou pastou aj vo Vašom salóne...

zdroj: http://wanda.atlas.sk/telo-bez-chlpkov-zazracna-cukrova-pasta-/moda-a-krasa/telo/503289.html